О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ вітає студентів Національного університету “Львівська політехніка” з відеопроектом “Молодь про Світовий Конґрес Українців”

 06-04-2017 22:16 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає студентів Національного університету “Львівська політехніка”, які підготували відеопроект “Молодь про Світовий Конґрес Українців” з нагоди його 50-ліття.

Проект, ініційований Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка” з метою заохотити студентів до ознайомлення з СКУ та українською діаспорою, був представлений у цьому навчальному закладі 29 березня 2017 р. на заході, де були присутні ректор “Львівської політехніки” д-р Юрій Бобало, Директор МІОК д-р Ірина Ключковська, Голова Світової комісії з відзначення 50-ліття заснування СКУ Ірина Мицак, Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук та більше 200 студентів та викладачів.

Звернувшись до студентів, Ірина Мицак поділилася завданнями СКУ на цей ювілейний рік, що включають підвищення обізнаності про СКУ і українську діаспору та наголошують на тому, що всі українці є невід’ємною частиною потужної сили, яка буде продовжувати формувати українське майбутнє.

У восьми (8) відео студенти висвітлили основні дії СКУ в різних галузях.

Цей відеопроект є першим проектом до 50-ліття СКУ, що був презентований в Україні та є одним із серії ініціатив МІОК, які включають проект у соціальних мережах з щоденним представленням цитат про СКУ та пересувну виставку про СКУ, яка буде представлена в освітніх установах і на громадських заходах в Україні.

“Цей відеопроект є чудовим прикладом зміцнення зв’язків між народом України і українцями всього світу, і ми сподіваємося що ці відео будуть якнайширше розповсюджуватись протягом цього ювілейного року,” - заявила Голова Світової комісії з відзначення 50‑ліття заснування СКУ Ірина Мицак.

З відео, які розміщені на веб-сайті СКУ, можна ознайомитись ТУТ.

З інформацією МІОК про відеопроект “Молодь про Світовий Конґрес Українців” можна ознайомитись ТУТ.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 8
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: