О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій виступив з публічною лекцією в Австралійському національному університеті

 15-08-2017 13:31 


9 серпня 2017 р. у Канберрі, Австралія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив з публічною лекцією в Центрі європейських студій Австралійського національного університету на тему “Ставлення ЄС до держав колишнього Варшавського договору та пострадянських республік”.

Президент СКУ зазначив, що Російська Федерація активно робить виклик міжнародній спільноті своєю військовою агресією проти України та Грузії, дестабілізаційною діяльністю проти колишніх радянських республік, численними кібератаками та втручанням у вибори незалежних держав. Евген Чолій привернув увагу до ситуації в Східній Україні, яка є особливо гострою та вимагає негайних дій з боку міжнародного співтовариства, щоб Україна могла побороти збройну агресію Російської Федерації та зупинити її просування далі на Захід. У зв’язку з цим Президент СКУ акцентував, що міжнародне співтовариство повинне бути об’єднаним, рішучим і активним, замість того, щоб реагувати на геополітичну аґенду Російської Федерації.

Евген Чолій наголосив, що ЄС і НАТО повинні запропонувати членство для країн Східного партнерства, включно й для України, так само, як це було зроблено щодо країн колишнього Варшавського договору в кінці холодної війни, щоб уможливити довгостроковий мир, безпеку і стабільність у цьому регіоні. У зв’язку з цим Програма ЄС “Східне партнерство” повинна бути відповідно пристосована і ЄС слід співпрацювати з державами “Східного партнерства” не через російську призму.

Рівнож Президент СКУ відзначив, що великим досягненням програми “Східного партнерства” є ратифікація Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, яка сприяла конкретним та значним реформам в Україні, у тому числі й щодо боротьби з корупцією.

Президент СКУ також мав нагоду обговорити поточні українські питання з Академічним координатором Центру європейських студій д-ром Катаржиною Вильямс та запрошеним науковим співробітником д-ром Сонею Мицак.

“Висловлюю вдячність Центру європейських студій Австралійського національного університету за організацію цієї публічної лекції та сподіваюсь на подальшу взаємодію з ним у питаннях спільного зацікавлення,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 12
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: