О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців стурбований винесенням вироку кримськотатарському лідеру за політично вмотивованими звинуваченнями

 15-09-2017 14:20 


Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до міжнародного співтовариства, засуджуючи винесення вироку кримськотатарському лідеру Ахтему Чийгозу на 8 років ув’язнення за підтримку територіальної цілісності України.

Ахтем Чийгоз, заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу, діяльність якого було оголошено поза законом Російською Федерацією після того, як вона окупувала і встановила контроль над півостровом 11 вересня 2017 р., було засуджено судом у Сімферополі, який визнав його винним у “організації незаконної демонстрації” у лютому 2014 р.

Міжнародне співтовариство, включаючи Парламентську асамблею Ради Європи та Організацію з безпеки та співробітництва в Європі та правозахисні організації, такі як Міжнародна амністія, закликали до звільнення Ахтема Чийгоза.

“Світовиий Конґрес Українців закликає міжнародне співтовариство, в тому числі правозахисні організації, активізувати зусилля, спрямовані на забезпечення звільнення всіх політичних в’язнів, незаконно затриманих Російською Федерацією на незаконно окупованих територіях, або в самій Російській Федерації,”- заявив Президент СКУ Eвген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 27
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: