О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Запуск першої української загальнонаціональної радіостанції "Радіо НВ"

 12-03-2018 16:59 

Радіо НВ розпочало мовлення в 40 містах України12 березня, о 7 ранку розпочала мовлення перша українська загальнонаціональна радіостанція розмовного формату Радіо НВ. Радіостанція здійснює мовлення у 40 містах України, покриваючи всі обласні центри країни та найбільші районні. Запуск радіостанції став новим етапом розвитку медіадому, який вже видає щотижневий журнал Новое Время і новинний сайт NV.ua.Радіо НВ щодня транслює новинні та авторські програми з 7 до 22, перериваючи їх випусками новин кожні 20 хвилин. У всіх містах Радіо НВ мовитиме на тих частотах, де раніше мовило радіо Ера ФМ."Для Радіо НВ ми придбали нове обладнання, а до роботи над станцією залучили найкращих журналістів і редакторів, - сказав керівн ик проекту Новое Время Віталій Сич. - Іншими словами, ми зробили все для створення продукту, який, сподіваюся, стане явищем на українському ринку".Радіостанція об'єднає десятки відомих і професійних журналістів і ведучих, серед який будуть Сашко Положинський, Тетяна Даниленко, Дмитро Тузов, Сергій Рахманін, Іван Яковина. Хоч основним фокусом станції стане новинний порядок денний, радіо НВ запропонує слухачам цілу низку неполітичних авторських програм про кіно, історію, їжу, психологію, музику, футбол та інше. Вести їх будуть журналісти та експерти, які давно спеціалізуються у своїй галузі - Павло Шеремета, Олексій Тарасов, Даша Малахова, Павло Шилько та інші."Є один момент, який ми постараємося реалізувати, - зазначив головний редактор Радіо НВ Валерій Калниш. - Набридло слухати тих, хто розбирається в усьому – буде це політика, будівництво авіадвигунів чи ремонт годинників. Ми спробуємо зробити так, щоб, слухаючи наш ефір, ви отримували інформацію не тільки від тих, хто "так думає", а й від тих, хто "знає".Радіо НВ стане органічним доповненням до вже наявних напрямків медіадому - журналу, сайту та івентів. Радіо забезпечить загальнонаціональне покриття бренду НВ, тоді як журнальні автори стануть регулярними гостями в студії.

Радіо буде максимально інтегрованим у сайт NV.ua з прямою відео- та аудіотрансляцією, можливістю інтерактиву для слухачів і подкастами. Крім сайту NV.ua, в інтернеті Радіо НВ буде доступне і через свої канали у Facebook і YouTube, а також у спеціалізованих радійних додатках.

Журналістські принципи і стандарти НВ залишаться незмінними і на радіо. Інвестором проекту, так само як і всього медіа-холдингу, стала інвестиційна компанія Dragon Capital.

"Ми вважаємо, що розвиток незалежних медіа - це важливий етап становлення демократичних інститутів в Україні і руху країни в бік прозорої та конкурентної економіки," - зауважив Томаш Фіала, генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital.

Ведучі Радіо НВ

Валерій КалнишВалерій Калниш
Ведучий програм «Новий вечір» і «Книга за книгою». Український політичний журналіст, до березня 2014 року очолював газету «Коммерсант Ураїна». Після її закриття був головним редактором проекту «Апостроф», «Радіо Вести», «РБК Україна». Автор книги «За слова відповідають»

Олександр ПоложинськийОлександр Положинський
Ведучий програм и «Новий ранок» Український співак і шоумен, лідер групи «Тартак» і проекту «Був'є». Двічі лауреат премії Василя Стуса.

Олег БілецькийОлег Білецький
Ведучий програми «Новий ранок» Український теле- і радіоведучий, журналіст. В різний час працював на телеканалах «Еспрессо ТВ», «112 Україна», радіостнаціях «Радіо Вести» і «Голос Столиці».

Ілона ДовганьІлона Довгань
Ведуча програми «Напівранок» Українська теле- і радіожурналістка, громадський діяч. У різний час працювала на телеканалах «Київ», «НТН», «1+1», «Суспільне», «Канал 24».

Даша Малахова
Даша Малахова
Ведуча пр� �грами «Картата потата». Актриса Київського Академічного Театру на Подолі, телеведуча. В різні часи вела кулінарні програми на телеканалах «Інтер», «Новий канал» і «Меню ТВ». Ресторатор. Засновник студії «Kartata potata»

Павло ШереметаПавло Шеремета
Ведучий програми «Економічний прорив» Український економіст і педагог, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, президент Київської школи економіки, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі.

Сергій РахманінСергій Рахманін
Ведучий програми «Апокриф» Перший заступник головного редактора «Дзеркало Тижня», політичний журналіст, автор і ведучий програми на телеканалі «ZIK».

Іван ЯковинаІван Яковина
Ведучий програми «Світ ог� �яд», Міжнародний Оглядач НВ. У минулому - журналіст «Лента.ру»

Олексій Тарасов
Ведучий програми «Скажені пси» Головний редактор Buro 24/7.ua, кінокритик , ведучий Hromadske.ua. У минулому - головний редактор журналу Esquire, ведучий шоу "Котики" на радіо "Аристократи"

Євген ПілецькийЄвген Пілецький
Ведучий програми «Щоденне завтра». Популяризатор науки, кандидат філософських наук, когнітивний психолог.

Тетяна ДаниленкоТетяна Даниленко
Ведуча програми «Новий вечір» Українська телеведуча, журналіст. У різний час працювала на «5 каналі», «Громадському те� �ебаченні». Ведуча телеканалу «ZIK».

Павло ШилькоПавло Шилько
Ведучий програм «Пашина два� �цятка» і «Вініл» Український теле- і радіоведучий, музикант. Генеральний продюсер музичної премії «YUNA». У минулому - генеральний директор Gala radio.
рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: