О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців засуджує ще одну спробу Російської Федерації використати газ у якості зброї

 15-03-2018 16:31 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) засуджує спробу Російської Федерації використати газ у якості зброї, припинивши 1 березня 2018 р. постачання в Україну попередньо оплаченого газу та спонукаючи Україну до надзвичайних заходів.

СКУ повторно наголошує на необхідності зменшення енергетичної залежності від Російської Федерації, котра грубо порушує міжнародні угоди, в тому числі й Хартію ООН, Будапештський меморандум про гарантії безпеки і Мінські домовленості, та відкрито ігнорує принципи мирного співіснування.

СКУ також високо цінує український народ, який відіграв ключову роль, допомігши державі уникнути енергетичної кризи у відповідь на заклики українських владних структур понизити рівень опалення свого житла на один ступінь.

“Світовий Конґрес Українців закликає Європейський Союз звернути увагу на цей інцидент як на попередження про небезпеку реалізації проекту газопроводу “Північний потік-2”, який надасть Російській Федерації додаткові інструменти для шантажування Заходу і використання газу навіть ефективніше, як політичної зброї, що створить більш небезпечну і нестабільну енергетичну ситуацію в Європі,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: