О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Бюлетень з питань безпеки "Виклики і Ризики" № 6 (93)

 02-04-2018 16:42 

Бюлетень з питань безпеки "Виклики і Ризики" № 6 (93)

Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) пропонує вам новий, 6-й випуск бюлетеня «Виклики і Ризики», який оцінює ризики у галузі безпеки з 15 березня по 2 квітня 2018 року.

Безпековий огляд ЦДАКР № 6 традиційно присвячено передусім аналізу внутрішньополітичних подій в Україні, зокрема, значну увагу експерти приділили моделюванню подальших подій, пов’язаних із так званим «Савченкогейтом».

Так само експерти зосередились на певних міжнародних подіях, які мають вплив на безпекове середовище України.

Крім того, експерти ЦДАКР пропонують до розгляду окремі матеріали та огляди, які можуть стати корисними при реалізації реформи оборонного сектору держави. Зокрема, йдеться про створення Польщею спеціальної Агенції з озброєнь та розбудови Німеччиною Сил спеціальних операцій.

Окремою темою стали оцінки нових впливів ОДКБ – путінського інструменту боротьби із утворенням антикремлівської коаліції.

Попередні випуски «ВіР» можна переглянути на нашому порталі:

http://cacds.org.ua/ru/bulletin/
Аналитический бюллетень - ЦИАКР

cacds.org.ua

Одним из самых важных достижений украинской космонавтики за весь период независимости наряду с проектами «Морской старт» и «Днепр» может стать проект использования ракеты-носителя ...Сподіваємося, що робота нашого колективу та експертів, залучених до випуску № 6 (93), буде корисною для Вас.

З повагою,

Колектив ЦДАКР,

Колектив Експертної Ради з питань національної безпекиТакож пропонуємо переглянути новини і аналітику інформаційного агентства ОПК:

http://opk.com.ua/

рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: