О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент Світового Конґресу Українців виступив на тему 50-ліття СКУ на круглому столі в Університеті Монаша в Австралії

 15-08-2017 13:36 

10 серпня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив на круглому столі “СКУ в 50 років і далі: австралійський контекст”, який пройшов у Центрі україністики ім. Миколи Зерова в Університеті Монаша в Мельбурні, Австралія.

Евген Чолій акцентував на пріоритетах та досягненнях СКУ упродовж 50-літньої історії, на нинішніх викликах, перед якими постала Україна, а також на потенціалі багатомільйонної української діаспори в просуванні серед міжнародного співтовариства актуальних українських питань.

Генеральний секретар СКУ та Голова Союзу Українських Організацій у Австралії Стефан Романів був також панелістом під час цього круглого столу, а модератором був викладач україністики Університету Монаша д-р Алессандро Акіллі.

Цей круглий стіл, організований д-ром Марком Павлишиним, Директором Центру україністики ім. Миколи Зерова Університету Монаша в Мельбурні, Австралія, увійшов до серії міжнародних наукових заходів з нагоди 50-ліття СКУ, які мають на меті залучити різні регіони світу до розробки дорожньої карти СКУ на майбутнє.

“Я щиро вдячний Центру україністики ім. Миколи Зерова Університету Монаша в Мельбурні за організацію цього круглого столу та сподіваюсь на подальшу співпрацю в досягненні спільних цілей,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 16
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: