О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ХI Світовий Конґрес Українців відбудеться 24-26 листопада 2018 р. у Києві

 25-05-2018 19:25 


Світовий Конґрес Українців має приємніcть повідомити, що XI Світовий Конґрес Українців (XI Конґрес СКУ) відбудеться 24-26 листопада 2018 р. у Києві, Україна.


XI Конґрес СКУ підсумує працю СКУ за 2013-2018 рр., обговорить справи статутного характеру та актуальні для української спільноти теми, а також накреслить основні шляхи своєї діяльності на наступний чотирирічний термін. 26 листопада 2018 р. делегати XI Конґресу СКУ оберуть новий склад керівних органів.

У роботі XI Конґресу СКУ візьмуть участь представники складових організацій і асоційованих членів СКУ та гості з його мережі, яка на сьогодні охоплює українські громади 53-ох країн світу.

У рамках відзначення 85-ліття Голодомору делегати і гості XI Конґресу СКУ вшанують пам’ять жертв геноциду українського народу під час державних заходів, що пройдуть у Києві 24 листопада 2018 р. у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голодомору.

“Закликаю всю нашу мережу взяти активну участь у XI Конґресі СКУ та своїм голосом долучитися до подальшої розбудови діяльності Світового Конґресу Українців у захисті інтересів світового українства та нашої духовної Батьківщини України,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

З детальнішою інформацією щодо XI Конґресу СКУ можна ознайомитись на веб-сайті СКУ.


СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 22
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: