О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Состоялась акция протеста "Кияни проти педофілії" (фото)

 24-10-2009 18:24 

В суботу 24 жовтня об 11-ій годині вздовж вулиці Андрія Малишка під універсамом «Дитячий світ» вишикувалися кияни, які зібрались на мирну акцію протесту «Київ проти педофілії». Організатор акції – партія УНА-УНСО. Також в її підготовці приймали участь Громадське Об’єднання «Київська варта» і Громадське Об’єднання «Україна без насильства». Інформація про проведення мітингу та ходи «Київ проти педофілії» була заздалегідь розповсюджена по поштовим скринькам киян та розміщена в інтернеті. Акція зібрала близько двох тисяч киян всіх вікових категорій. Їх об’єднали обурення фактом педофілії в таборі «Артек», до якого причетні депутати БЮТ: Терьохін, Уколов і Богдан, та тривога за майбутнє нашої держави, в якій влада покриває злочинні дії тих, кого вважають елітою України.
Акція спеціально була проведена в день висунення кандидатом в Президенти України Юлії Тимошенко, щоб нагадати киянам та й українцям в цілому про те, що до найвищої посади в державі рветься людина, яка покриває збоченців.
З 11-ої до 12-ої години біля «Дитячого світу» було проведено мітинг. Після цього демонстранти вишикувались у колони і розпочали ходу Комсомольським масивом Києва. Під час ходи мітингувальники продовжували проголошувати гасла. Ходу було закінчено о 14-ій годині біля головного входу в парк «Перемога».

Гасла, які проголошували мітингувальники:
«Артек» - для відпочинку, а не для розпусти!
Терьохін-Уколов-Богдан – руки геть від наших дітей!
Ганьба-педофілам із БЮТ
Вони ґвалтують! Він стріляє! Вона – працює!
Вимагаємо зняття депутатської недоторканості!
Вимагаємо прийняття закону про кастрацію педофілів
Політика без бруду
Юля! Зупини своїх збоченців!
Юля-звільни-педофілів
Ні - насильству над дітьми! Діти - наше майбутнє!
Геть педофілів з наших дворів
Депутатів-розпусників від БЮТ – до відповідальності!
Ми - за чисту владу
Закон один для всіх
БЮТ! Не покрывай педофилов!
Терехину, Уколову, Богдану – не место в политике!
«Артек» - наша здравница, а не место разврата для депутатов!
Долой бютовских педофилов из власти!
Политика – без грязи!

Під час проведення мітингу-ходи роздавалися листівки наступного змісту:
«Педофіли-збоченці з БЮТ – руки геть від дітей!»
Кожного літа всі ми з Вами віддаємо наших дітей та онуків, маленьких братиків та сестричок до дитячих таборів, щоб вони виростали сильними й здоровими.
Але з недавнього часу жоден з нас не може бути впевненим, що його рідна малеча повернеться з цього табору живою та здоровою. Чи не стане вона там жертвою якогось високопоставленого злочинця – педофіла-збоченця? Чи не буде дитина віддана на глум та втіху сильним світу сього, в яких від розпусти на награбовані гроші вже «мізки попливли»?
Ніхто з нас в цьому не впевнений! Особливо після того, коли всю Україну сколихнув скандал за участі народних депутатів від БЮТ, які використали дитячий табір «Артек» для задоволення своїх сексуальних втіх, а тепер прикриваються депутатськими мандатами, щоб уникнути відповідальності. Адже педофілія в усіх цивілізованих країнах світу – це тяжкий злочин, який суворо карається, не зважаючи на посаду і звання збоченця-гвалтівника. Та що їм боятись, коли навіть Юлія Володимирівна прикриває злочини своїх одно партійців!
Але часи вже змінились! І ми не будемо стояти осторонь ганебних вчинків народних обранців. Пани депутати від БЮТ Уколов, Терьохін, Богдан! Виходьте з тіні своєї покровительки Ю.Тимошенко та відповідайте за скоєне! Мало того, що ви ґвалтуєте нас щодня, так ви ще взялись ґвалтувати дітей? Ми вимагаємо негайного прийняття Верховною Радою України «Закону про примусову кастрацію педофілів», як це зробили багато цивілізованих країн світу.
Юліє Володимирівно, не дайте своїм педофілам втекти від відповідальності, як це зробив бютівець Лозинський!
БЮТівські педофіли! Руки геть від дітей!


Е
рейтинг: 59
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Комментарии
VIP serr 2009-10-27 11:11:53
  Організатори цієї акції, котрі притягли туди дітей, заслуговують на тривалий строк ув"язнення. Тут порушена ціла купа законів. І тому всі ці януковичі, ющенки й інші, хто стоїть за цією акцією, мусять СІСТИ НАДОВГО.
  -8   |   3  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: