О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ закликає міжнародне співтовариство притягнути до відповідальності Російську Федерацію за причетність до збиття MH17

 27-05-2018 22:27 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство притягнути до відповідальності Російську Федерацію за причетність до збиття літака малайзійських авіаліній рейсу MH17 та збільшити тиск на Російську Федерацію, щоб вона вивела свої війська з України після оголошення 24 травня 2014 р. висновків Міжнародної слідчої групи.


Міжнародна слідча група, до складу якої увійшли представники з Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України, прийшла до висновку, що літак був збитий російським зенітно-ракетним комплексом “Бук”, який належав 53-ій бригаді військ протиповітряної оборони Росії, базований у м. Курськ. Зокрема, ракету доставили в Україну з Російської Федерації й запустили з території, що контролюється Російською Федерацією та підтримуваними нею терористами, а потім повернули на територію Російської Федерації на автотранспортних засобах, що належали російським збройним силам.


Військова агресія Російської Федерації проти України на її східній території забрала життя понад 10 тисяч осіб. Продовження щоденної ескалації насильства свідчить про необхідність міжнародного співтовариства збільшувати заходи, спрямовані на примусове виведення російських військ з території України, а також на розкриття дезінформації, яка поширюється владою держави агресора.


“Світовий Конґрес Українців висловлює глибоке співчуття сім’ям і друзям жертв цього терористичного акту та закликає міжнародне співтовариство забезпечити відповідальність осіб, винних за свої дії”, - заявив Президент СКУ Евген Чолій.


Світовий Конґрес Українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 24
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: