О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Українська Вікіпедія посіла третє місце в світі за динамікою зростання відвіданих сторінок

 29-11-2010 22:46 

Статистичний сервер Фонду Вікімедія повідомив, що в жовтні 2010 року в українській Вікіпедії було переглянуто рекордну кількість сторінок - 25,3 мільйона (10 сторінок щосекунди).

За даними фонду, цей показник становить 0,19% від кількості переглядів сторінок Вікіпедії всіма мовами, або 25 місце в світі.

Як повідомляє Вікімедія Україна, за динамікою зростання числа відвідувань українська Вікіпедія вийшла на третє-четверте місце в світі серед 50 найбільших мовних розділів Вікіпедії.

Серед 50 найбільших Вікіпедій найбільш стрімко зростає інтерес до російської Вікіпедії, індонезійської, української, арабської, іспанської, персидської.

У жовтні 2010 року в світі було переглянуто 13 млн 61 тисяч сторінок Вікіпедії (сумарно з усіма мовами) або 5 300 сторінок щосекунди.

За кількістю всіх створених статей українська Вікіпедія на 16 місці в світі, з показником 244 тисячі статей.

Українська Вікіпедія є найбільшим енциклопедичним ресурсом і найбільшим колективним твором українською мовою. За всю історію української Віікпедіі її редагували 85 тисяч 790 осіб.

У жовтні 2010 року на сайті було створено 7149 нових статей, в середньому 231 нова стаття в день. Збором коштів для розвитку ресурсу в Україні займається громадська організація Вікімедія Україна.

Нагадаємо, раніше фонд Вікімедія заявив про початок акції зі збору коштів на підтримку у 2011 році вільної енциклопедії Вікіпедія та споріднених з нею ресурсів.


korrespondent.net


рейтинг: 14
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: