О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ФСБ РФ планує теракти на стратегічних об’єктах життєзабезпечення, а також гучні убивства державних діячів

 17-08-2017 19:41 

Федеральна служба безпеки Росії за останній місяць направила в Україну три диверсійні групи для скоєння терактів та вбивств громадських і політичних діячів. Як передає кореспондент УНІАН, про це голова СБУ Василь Грицак повідомив сьогодні на брифінгу в Києві.

Путін доручив спецслужбам домогтися "перезавантаження правлячого режиму в Україні" - голова СБУ«ФСБ РФ продовжує направляти на українську землю диверсійні групи для здійснення терористичних актів на нашій території. Головними цілями є стратегічні об’єкти життєзабезпечення, інфраструктури, так само ставиться за мету вбивство окремих громадсько-політичних діячів.

Як правило, це мають бути якісь яскраві особистості, причому незалежно - з влади чи опозиції, аби лише вбивство такого діяча принесло очікуваний для них суспільний резонанс», - заявив він. За словами Грицака, СБУ запобігла скоєнню низки таких терористичних атак. «За останній місяць СБУ було виявлено три таких групи.

Зокрема у Харкові 17 липня ми затримали керівника та головного виконавця-організатора такої групи, яку підготувало Головне управління Генштабу ЗС РФ, вони отримали завдання вчинити вбивство кількох громадських і державних діячів України.

Прізвища я не можу називати через те, що ці люди не дали дозвіл на оприлюднення прізвищ», - додав Грицак. Також Грицак зауважив, що СБУ має інформацію про подальшу ескалацію розвідувально-терористичної діяльності російських спецслужб в Україні.

«Ми маємо оперативну інформацію щодо подальшої ескалації розвідувально-терористичної діяльності російських спецслужб на території нашої держави», - заявив він. За даними СБУ, останнім часом фіксується суттєва активізація російських спецслужб на території нашої держави. «Підривна діяльність проявляється у внутрішній дестабілізації, в роботі диверсійних розвідувальних груп, у спробах вчиняти диверсії, терористичні акти», - зауважив Грицак.

«Нагадаю лише останні деякі ключові факти, якими займається РФ, постійно звинувачуючи Україну у порушенні Мінських домовленостей: спроби інспірувати та інформаційно розгойдати псевдопротестні акції на етнічному підґрунті; систематично запускаються фейкові новини, наприклад, про поставки до Північної Кореї ракетних двигунів та про затримання в Криму та на окремих територіях, які перебувають під окупацією в Донецьку та Луганську, диверсійних груп,які нібито направляє СБУ», - додав він.

За словами Грицака, СБУ не вважає таку активізацію випадковою. «Ми чітко розуміємо причини такої діяльності російських спецслужб», - наголосив він.


https://www.unian.ua/politics/2087361-fsb-rosiji-gotue-v-ukrajini-terakti-i-guchni-vbivstva-derjavnih-diyachiv-gritsak.html
рейтинг: 22
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: