О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СТАРИЙ КИЇВ ВІДКРИВАЄ ТАЄМНИЦІ

 10-09-2017 19:07 

У неділю 10 вересня, зранку, у середмісті Києва кілька родин (школярі та їхні родичі) отримали змогу поринути в історію міста, а через неї – в історію України. Таким було завдання квесту «Долі людей – долі ідей», який розробила команда небайдужих на чолі з психологом Сузанною Ангеловою.

«Наша місія – зберегти історичні пам1ятки Києва, а для цього треба, щоб люди знали, хто їх будував і хто у них жив, які важливі креативні або соціальні проекти у стінах цих будівель розробляли. Завдання квесту – пов1язати долі наших пращурів та їхніх ідей і пропозицій з тими середовищем, в якому вони жили і працювали, яке відвідували та оспівували», - каже Ангелова.

Чи не найбільше квест сподобався школярам, які на власні очі (а то і торкаючись стін старих садиб та будинків) побачили, де жили відомі українські громадські діячі та митці. «От би нам у школах замість уроків історії, які ми проводимо у класних кімнатах, такі квести і прогулянки влаштовували», - переповідали школярі. Є надія, що новий закон про освіту, втілення якого дозволить реформувати систему середньої освіти, дозволить освітянам справді вирватись поза межі класів і підручників, щоб наочно показати дітям, як виглядає історія Києва, або їхніх рідних міст, у реальному вимірі.


Богдана Костюк


рейтинг: 29
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: