О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Марчук викрив хитрий план Росії щодо Криму і Донбасу

 08-09-2017 17:16 


Чутки про те, що Росія скорочує фінансування окупаційних режимів на Донбасі і в Криму, розпускає сама Москва, щоб змінити картинку ситуації для Заходу.

Про це представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи по Донбасу Євген Марчук заявив в ефірі програми "Бацман Live".

"Я думаю, що сама Росія і розпускає ці чутки. Звичайно, фінансові проблеми є, і по Криму проблеми відомі. В цьому плані санкції працюють. Але я б не дуже радів. Якщо скорочуються механізми публічного характеру, це означає, що більше завдань отримають спецслужби. І вже зараз видно, що ефективність діяльності спецслужб набагато вище, ніж вона була навіть рік тому. Тому я не радію. Знаючи російську ментальність, можу сказати, що це – не свідчення того, що вони здаються або готуються піти. Абсолютно немає", - підкреслив Марчук.

Ці чутки, за його словами, свідчать про те, що в Кремлі хочуть поміняти картинку, щоб зарубіжні партнери України, в тому числі США, побачили, що санкції нібито починають діяти і Росія нібито дає задній хід.


рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: