О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Кредит в обмін на екологічну катастрофу?

 20-03-2017 19:13 

Як повідомили ЗМІ, 1 березня Всесвітній фонд природи розпочав в Україні акцію «Разом до природи». У трьох природних парках Карпатської зони висадять 20 тисяч саджанців лісових дерев. Загалом у Карпатському національному природному парку, Національному природному парку «Сколівські Бескиди» та Національному природному парку «Синевир» засадять 5 гектарів. Виконання програми триватиме до 14 травня.

Водночас ЗМІ повідомили, що Євросоюз планує найближчим часом виділити Україні лопомогу в розмірі 600 мільйонів євро. За словами голови представництва ЄС в Україні Хьюґ Мінгареллі, це стало можливим завдяки тому, що уряд вніс у Верховну Раду законопроект про скасування заборони експорту необроблених лісоматеріалів, передусім тобто лісу-кругляка, одним із головних ареалів заготовки якого є Карпатська зона.

У сумі ці два повідомлення означають, що в той час, коли засаджуватиметься молодими лісовими деревами 5 гектарів у Карпатах, поряд з ними буде вирубаний зрілий ліс на значно більших площах, тобто триватиме й далі вкрай небезпечне в усіх сенсах знеліснення цього регіону України. Якщо, звісно, не стане дибки Верховна Рада – але тоді, найшвидше, будуть утрачені важливі в нинішній непростій соціально-економічній ситуації кошти.

Іншими словами, маємо чергову політико-економічну «квадратуру кола», яка не надається, на перший погляд, до розв’язання. Втім, як й інші «квадратури кола», в які з упертістю, гідною кращого застосування, заганяють країну не тільки влада, а й опозиція, не тільки криміналізовані бізнесюки та їхні покровителі «нагорі», а й недолугі опозиціонери, деякі з яких уже публічно панікують і звинувачують кого завгодно, але не себе. І при цьому ще й унаочнюють власну некомпетентність.

От, скажімо, екс-депутат, лідер «Громадянської платформи» Анатолій Гриценко так прокоментував заяву представника ЄС в Україні:

«Посол Євросоюзу знає, але промовчав про те, як експорт лісу-кругляка:

1) нищитиме екологію України і здоров’я українців;

2) нищитиме деревообробну і меблеву галузі в Україні;

3) нищитиме робочі місця, профільну науку і технології в Україні;

Посол Євросоюзу знає, але промовчав про те, що вже сьогодні рівень лісистості в Україні вдвічі-втричі нижчий, ніж у країнах Євросоюзу».

І по тому безапеляційно заявив: «Влада має відмовитися від аморально-нищівної "допомоги"».

Що ж, експорт лісу-кругляка справді вкрай вигідний для окремих бізнесюків і їхніх владних покровителів – і вкрай невигідний для України. А виконавчі структури ЄС справді сьогодні далекі від ідеалу (якщо не сказати більше). Та головна проблема, як на мене, не в цьому, а в тому, що, по-перше, офіційно заборонений вивіз до ЄС лісу-кругляка триває й далі, по-друге, у Євросоюзі є чимало потенційних союзників України щодо зупинки цього експорту – як у легальній, так і в нелегальній формах.

Щодо вивезення лісу-кругляка за кордон – попри всі заборони, - то це аксіома, яка не потребує доведення. Діє масштабна система контрабанди, в яку включені вельми серйозні персони «нагорі», бо ж як інакше можна формувати поїзди з десятків вагонів з лісом? Іноді ці поїзди зупиняють на кордоні чи ще на станціях завантаження – в боротьбу з контрабандою задіяні не лише громадські організації, а й депутати місцевих рад західних областей. Іноді спрацьовують прикордонники. Скажімо, якраз перед Різдвом 29 вагонів лісу-кругляка затримали прикордонники на міжнародному пункті пропуску «Кучурган». Контрабанда прямувала до Румунії; в супровідних документах кругляк оформили як паливну деревину. Однак насправді йшлося про якісне дерево, з якого можна будувати споруди чи виготовляти меблі. Перевозили кругляк за документами київської фірми (якої самої, не сповіщалося). І таких повідомлень в Інтернеті вистачає – але вони переважно про ті випадки, коли вдалося схопити за руку контрабандистів. А от повідомлень щодо покарання за ці кримінальні справи поки що не чути…

Отже, маємо першу «зачіпку» для апеляції до потенційних союзників України в Євросоюзі, адже отримувачі контрабандного лісу – це європейські фірми, вони є ланцюжками міжнародних мафіозних структур, а водночас вони не можуть не тиснути на виконавчі структури ЄС з вимогою зняти заборони на експорт кругляка – адже це істотно спростить їхнє життя, зніме ризики, здешевить загальний об’єм поставок деревної сировини. Зрозуміло, що прямо звинувачувати владу Євросоюзу в корумпованості та участі в мафіозних оборудках українським урядовцям не з руки, проте для цього є громадські організації та відповідальна й компетентна опозиція, чи не так?

Друга «зачіпка» - це суто колонізаторські методи поводження виконавчих структур ЄС з Україною. Адже внаслідок дії мораторію за минулий рік експорт оброблених лісоматеріалів зріс на 11%, а інвестиції в розвиток деревообробної галузі – на 17% (це попри контрабанду!). Вимоги ж ЄС матимуть наслідком легалізацію мафіозних структур по обидва боки кордону та нове падіння деревообробної галузі, а останнє, тобто зведення економіки залежної країни до рівня постачальника сировини, – типовий інструмент колонізаторів для економічного поневолення такої країни. Знов-таки, урядовим структурам України про це говорити незручно, проте невже у нас відсутні політичні сили й авторитетні журналісти, здатні збурити західне суспільство, яке дуже чутливе щодо пов’язаних з колоніалізмом проблем?

Ну, а третя «зачіпка» - природоохоронна. Бо ж справді наразі показник лісистості України становить 15,9%, що втричі менше європейських показників, і продовжує знижуватись. Екологічні рухи й Зелені партії у ЄС – впливова сила, екологічна катастрофа українських Карпат матиме відлуння по всій Центрально-Східній Європі, тому не підтримати Україну в боротьбі – ясна річ, публічній! – ці рухи та партії просто не можуть.

А тепер погляньмо на склад Європарламенту. До більшості в ньому входить фракція Європейської народної партії (ЄНП) – аж 215 депутатів із 751 європарламентарія. При цьому Партія УДАР Віталія Кличка та ВО «Батьківщина» є українськими партнерами ЄНП («Батьківщина» ще з 2008 року). Політичні сили ЄС, які об’єдналися в ЄНП, керують цілою низкою держав, а в інших мають значний вплив. Звертався хтось з українських політиків до ЄНП, до її фракції в Європарламенті та представлених у різних урядах політиків партій-членів ЄНП? Тепер про опозицію в Європарламенті. 50 депутатів – це фракція Зелених. 52 депутати – фракція Ліво-зелених Півночі. З Ліво-зеленими, звісно, справу мати складно, бо там домінують відверто «червоні» політики. Проте є серед них й екосоціалісти (що за своїм статусом не можуть ігнорувати проблеми охорони довкілля), і троцькісти (цим варто нагадати, що наприкінці свого життя Лев Троцький категорично підтримував унезалежнення України та нищівно критикував великодержавну політику Кремля). Тож з обома цими фракціями слід працювати. Хтось цим займається? Не чути… А пан Гриценко, між іншим, мусив би займатися.

Загалом можна погодитися з президентом УСПП Анатолієм Кінахом: «Зрозуміло, що проблема контрабанди, швидкої наживи через масове вивезення необробленої деревини тощо – це результат бездіяльності держави в цій сфері. Необхідний жорсткий контроль за “тіньовиками”, тими, хто здійснює незаконну вирубку лісу та подальшу торгівлю. Належить дуже багато зробити в цьому плані, адже проблема залишатиметься незалежно від наявності чи відсутності мораторію. Принаймні доти, доки економічно вигідніше буде продати сировину – спиляне дерево, тільки зібране зерно тощо, ніж запустити переробне виробництво в країні». З тією лише суттєвою поправкою, що нині маємо не «результат бездіяльності держави», а наслідок діяльності певних державних структур – і в «кришуванні» контрабанди лісу-кругляка, і в «пропихуванні» легалізації кримінальних і напівкримінальних оборудок з експортом цього лісу. В обмін, до речі, не на допомогу як таку, а на кредит у 600 млн євро, який знелісненій Україні доведеться віддавати…


Сергей Грабовский,  https://day.kyiv.ua/uk/blog/polityka/kredyt-v-obmin-na-ekologichnu-katastrofu
рейтинг: 24
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Комментарии
Зарегистрированный 2017-03-23 10:32:17
  [b][url=http://www.watchesbreitling.co/]swiss replica watches aaa+[/url][/b]
[b][url=http://www.watchesbreitling.co/]swiss replica watches[/url][/b]
high quality replica watches for men
watches
swiss Mechanical movement replica watches

Porsche Design Watches,Replica Porsche Design Watches,Porsche Design Watches Sale,Fake Watch Store,Discount Fake Watch


US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY

Categories

Rado Watches
Audemars Piguet Watches
A.Lange & Sohne Watches
Armani Watches
Bell & Ross Watches
Blancpain Watches
Breguet Watches
Breitling Watches
Cartier Watches
Chopard Watches
Ferrari Watches
Franck Muller Watches
IWC Watches
Jaeger LeCoultre Watches
Longines Watches
Montblanc Watches
Omega Watches
Panerai Watches
Patek Watches
Piaget Watches
Porsche Watches
Mens Watches
Womens Watches
Rolex Watches
TAG Heuer Watches
U-Boat Watches
Ulysse Nardin Watches
Vacheron & Constantin
Featured -   [more]
Seamaster Aqua Terra Automatic [fb1b]$993.00  $214.00Save: 78% offRado Sintra Watch Super Superjubile Full Rose Gold With Brown Dial Diamond Marking [43f1]$1,014.00  $222.00Save: 78% off
Home :: 
Porsche Watches

Porsche Watches
Filter Results by:
Items starting with ...
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Displaying 1 to 23 (of 23 products)
 


Porsche Design Watch Flat 6 Chronograph Automatic Black Dial-Same Structure As 7750-High Quality [e0Porsche Design Watch Flat 6...$934.00  $202.00Save: 78% off
Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-HighPorsche Design Watch Flat 6...$735.00  $205.00Save: 72% off
Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-HighPorsche Design Watch Flat 6...$859.00  $241.00Save: 72% off
Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With White Dial-Same Structure As 7750-HighPorsche Design Watch Flat 6...$823.00  $235.00Save: 71% off
Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial-Same Structure As 7750-HigPorsche Design Watch Flat 6...$936.00  $206.00Save: 78% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With Black Dial [84e9]Porsche Design Watch Indicator...$867.00  $199.00Save: 77% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With White Dial [4869]Porsche Design Watch Indicator...$644.00  $211.00Save: 67% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Black Dial [6b69]Porsche Design Watch Indicator...$1,033.00  $235.00Save: 77% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Red Dial [9da9]Porsche Design Watch Indicator...$696.00  $198.00Save: 72% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With White Dial [9f26]Porsche Design Watch Indicator...$805.00  $222.00Save: 72% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial [3baf]Porsche Design Watch Indicator...$822.00  $238.00Save: 71% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Rose Gold Case With Black Dial-PVD Strap [0143]Porsche Design Watch Indicator...$876.00  $201.00Save: 77% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Black Dial-AR Coating [dcf4]Porsche Design Watch Orshsorro...$811.00  $227.00Save: 72% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With Black Dial-AR Coating [6668]Porsche Design Watch Orshsorro...$864.00  $204.00Save: 76% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With Red Dial-AR Coating [331b]Porsche Design Watch Orshsorro...$977.00  $207.00Save: 79% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With White Dial-AR Coating [2e22]Porsche Design Watch Orshsorro...$916.00  $204.00Save: 78% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Red Dial-AR Coating [9d1c]Porsche Design Watch Orshsorro...$867.00  $198.00Save: 77% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Black [4d0b]Porsche Design Watch Orshsorro...$810.00  $233.00Save: 71% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Red [332a]Porsche Design Watch Orshsorro...$975.00  $198.00Save: 80% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-White [3035]Porsche Design Watch Orshsorro...$960.00  $197.00Save: 79% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Yellow [7043]Porsche Design Watch Orshsorro...$934.00  $215.00Save: 77% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph White Dial-AR Coating [9132]Porsche Design Watch Orshsorro...$924.00  $208.00Save: 77% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Yellow Dial-AR Coating [2679]Porsche Design Watch Orshsorro...$973.00  $211.00Save: 78% off


Displaying 1 to 23 (of 23 products)
 


New Products For January - Porsche WatchesPorsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Red Dial-AR Coating [9d1c]$867.00  $198.00Save: 77% off
Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial-Same Structure As 7750-Hig$936.00  $206.00Save: 78% off
Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-High$859.00  $241.00Save: 72% off
Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With White Dial-Same Structure As 7750-High$823.00  $235.00Save: 71% off
Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Black [4d0b]$810.00  $233.00Save: 71% off
Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With Black Dial [84e9]$867.00  $199.00Save: 77% off

.articles{width:900px; margin:0 auto;}
.articles ul{width:900px; }
.articles li{width:450px; float:left;}Home
Shipping
Wholesale
Order Tracking
Coupons
Payment Methods
Contact Us


REPLICA OMEGA
REPLICA PATEK PHILIPPE
REPLICA ROLEX
REPLICA CARTIER
REPLICA BREITLING
Copyright В© 2012-2015 All Rights Reserved.


swiss replica watches aaa+
swiss replica watches
  0   |   0  
Зарегистрированный 2017-03-23 10:32:17
  swiss replica watches aaa+
swiss replica watches
[b][url=http://www.watchesbreitling.co/]high quality replica watches for men[/url][/b]
[b][url=http://www.watchesbreitling.co/]watches[/url][/b]
[b][url=http://www.watchesbreitling.co/]swiss Mechanical movement replica watches[/url][/b]
Porsche Design Watches,Replica Porsche Design Watches,Porsche Design Watches Sale,Fake Watch Store,Discount Fake Watch
US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY
Categories
[url=http://www.watchesbreitling.co/rado-watches-c-413.html]Rado Watches[/url]
Audemars Piguet Watches
[url=http://www.watchesbreitling.co/alange-sohne-watches-c-268.html]A.Lange & Sohne Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/armani-watches-c-13.html]Armani Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/bell-ross-watches-c-465.html]Bell & Ross Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/blancpain-watches-c-192.html]Blancpain Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/breguet-watches-c-280.html]Breguet Watches[/url]
Breitling Watches
[url=http://www.watchesbreitling.co/cartier-watches-c-482.html]Cartier Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/chopard-watches-c-299.html]Chopard Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/ferrari-watches-c-235.html]Ferrari Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/franck-muller-watches-c-347.html]Franck Muller Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/iwc-watches-c-161.html]IWC Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/jaeger-lecoultre-watches-c-501.html]Jaeger LeCoultre Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/longines-watches-c-1.html]Longines Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/montblanc-watches-c-382.html]Montblanc Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/omega-watches-c-203.html]Omega Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/panerai-watches-c-392.html]Panerai Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/patek-watches-c-173.html]Patek Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/piaget-watches-c-216.html]Piaget Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-watches-c-408.html]Porsche Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-watches-mens-watches-c-408_409.html]Mens Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-watches-womens-watches-c-408_411.html]Womens Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/rolex-watches-c-630.html]Rolex Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/tag-heuer-watches-c-520.html]TAG Heuer Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/uboat-watches-c-425.html]U-Boat Watches[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/ulysse-nardin-watches-c-432.html]Ulysse Nardin Watches[/url]
Vacheron & Constantin
Featured - [url=http://www.watchesbreitling.co/featured_products.html] [more][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/seamaster-aqua-terra-automatic-fb1b-p-1772.html] Seamaster Aqua Terra Automatic [fb1b][/url]$993.00 $214.00Save: 78% off[url=http://www.watchesbreitling.co/rado-sintra-watch-super-superjubile-full-rose-gold-with-brown-dial-diamond-marking-43f1-p-4727.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Rado-Watches/Rado-Sintra-Watch-Super-Superjubile-Full-Rose-30.jpg[/img]Rado Sintra Watch Super Superjubile Full Rose Gold With Brown Dial Diamond Marking [43f1][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/rado-sintra-watch-super-superjubile-full-rose-gold-with-brown-dial-diamond-marking-43f1-p-4727.html]Rado Sintra Watch Super Superjubile Full Rose Gold With Brown Dial Diamond Marking [43f1][/url]$1,014.00 $222.00Save: 78% off

[url=http://www.watchesbreitling.co/]Home[/url] ::
Porsche Watches
Porsche Watches
Filter Results by:
Items starting with ...
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Displaying [b]1[/b] to [b]23[/b] (of [b]23[/b] products)

[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-chronograph-automatic-black-dialsame-structure-as-7750high-quality-e0-p-4654.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Chronograph-Automatic.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Chronograph Automatic Black Dial-Same Structure As 7750-High Quality [e0[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-chronograph-automatic-black-dialsame-structure-as-7750high-quality-e0-p-4654.html]Porsche Design Watch Flat 6 Chronograph Automatic Black Dial-Same Structure As 7750-High Quality [e0[/url]Porsche Design Watch Flat 6...$934.00 $202.00Save: 78% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-black-dialsame-structure-as-7750high-p-4659.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Working-Chronograph.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-High[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-black-dialsame-structure-as-7750high-p-4659.html]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-High[/url]Porsche Design Watch Flat 6...$735.00 $205.00Save: 72% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-black-dialsame-structure-as-7750high-p-4664.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Working-Chronograph-11.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-High[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-black-dialsame-structure-as-7750high-p-4664.html]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-High[/url]Porsche Design Watch Flat 6...$859.00 $241.00Save: 72% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-white-dialsame-structure-as-7750high-p-4662.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Working-Chronograph-7.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With White Dial-Same Structure As 7750-High[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-white-dialsame-structure-as-7750high-p-4662.html]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With White Dial-Same Structure As 7750-High[/url]Porsche Design Watch Flat 6...$823.00 $235.00Save: 71% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-yellow-dialsame-structure-as-7750hig-p-4665.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Working-Chronograph-18.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial-Same Structure As 7750-Hig[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-yellow-dialsame-structure-as-7750hig-p-4665.html]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial-Same Structure As 7750-Hig[/url]Porsche Design Watch Flat 6...$936.00 $206.00Save: 78% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-full-pvd-with-black-dial-84e9-p-4661.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Indicator-Working-24.jpg[/img]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With Black Dial [84e9][/url]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With Black Dial [84e9]Porsche Design Watch Indicator...$867.00 $199.00Save: 77% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-full-pvd-with-white-dial-4869-p-4653.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Indicator-Working-8.jpg[/img]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With White Dial [4869][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-full-pvd-with-white-dial-4869-p-4653.html]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With White Dial [4869][/url]Porsche Design Watch Indicator...$644.00 $211.00Save: 67% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-pvd-case-with-black-dial-6b69-p-4656.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Indicator-Working-12.jpg[/img]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Black Dial [6b69][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-pvd-case-with-black-dial-6b69-p-4656.html]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Black Dial [6b69][/url]Porsche Design Watch Indicator...$1,033.00 $235.00Save: 77% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-pvd-case-with-red-dial-9da9-p-4650.html]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Red Dial [9da9][/url]Porsche Design Watch Indicator...$696.00 $198.00Save: 72% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-pvd-case-with-white-dial-9f26-p-4648.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Indicator-Working.jpg[/img]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With White Dial [9f26][/url]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With White Dial [9f26]Porsche Design Watch Indicator...$805.00 $222.00Save: 72% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-pvd-case-with-yellow-dial-3baf-p-4657.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Indicator-Working-16.jpg[/img]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial [3baf][/url]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial [3baf]Porsche Design Watch Indicator...$822.00 $238.00Save: 71% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-rose-gold-case-with-black-dialpvd-strap-0143-p-4658.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Indicator-Working-20.jpg[/img]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Rose Gold Case With Black Dial-PVD Strap [0143][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-rose-gold-case-with-black-dialpvd-strap-0143-p-4658.html]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Rose Gold Case With Black Dial-PVD Strap [0143][/url]Porsche Design Watch Indicator...$876.00 $201.00Save: 77% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-black-dialar-coating-dcf4-p-4655.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-32.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Black Dial-AR Coating [dcf4][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-black-dialar-coating-dcf4-p-4655.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Black Dial-AR Coating [dcf4][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$811.00 $227.00Save: 72% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-full-pvd-with-black-dialar-coating-6668-p-4643.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With Black Dial-AR Coating [6668][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$864.00 $204.00Save: 76% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-full-pvd-with-red-dialar-coating-331b-p-4652.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-28.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With Red Dial-AR Coating [331b][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-full-pvd-with-red-dialar-coating-331b-p-4652.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With Red Dial-AR Coating [331b][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$977.00 $207.00Save: 79% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-full-pvd-with-white-dialar-coating-2e22-p-4651.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-24.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With White Dial-AR Coating [2e22][/url]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Full PVD With White Dial-AR Coating [2e22]Porsche Design Watch Orshsorro...$916.00 $204.00Save: 78% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-red-dialar-coating-9d1c-p-4663.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-40.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Red Dial-AR Coating [9d1c][/url]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Red Dial-AR Coating [9d1c]Porsche Design Watch Orshsorro...$867.00 $198.00Save: 77% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-caseblack-4d0b-p-4660.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-36.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Black [4d0b][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-caseblack-4d0b-p-4660.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Black [4d0b][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$810.00 $233.00Save: 71% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-casered-332a-p-4647.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-16.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Red [332a][/url]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Red [332a]Porsche Design Watch Orshsorro...$975.00 $198.00Save: 80% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-casewhite-3035-p-4645.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-8.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-White [3035][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-casewhite-3035-p-4645.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-White [3035][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$960.00 $197.00Save: 79% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-caseyellow-7043-p-4644.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-4.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Yellow [7043][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-caseyellow-7043-p-4644.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Yellow [7043][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$934.00 $215.00Save: 77% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-white-dialar-coating-9132-p-4649.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Orshsorro-Working-20.jpg[/img]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph White Dial-AR Coating [9132][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-white-dialar-coating-9132-p-4649.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph White Dial-AR Coating [9132][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$924.00 $208.00Save: 77% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-yellow-dialar-coating-2679-p-4646.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Yellow Dial-AR Coating [2679][/url]Porsche Design Watch Orshsorro...$973.00 $211.00Save: 78% off

Displaying [b]1[/b] to [b]23[/b] (of [b]23[/b] products)

New Products For January - Porsche Watches[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-red-dialar-coating-9d1c-p-4663.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Red Dial-AR Coating [9d1c][/url]$867.00 $198.00Save: 77% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-yellow-dialsame-structure-as-7750hig-p-4665.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Working-Chronograph-18.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial-Same Structure As 7750-Hig[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-yellow-dialsame-structure-as-7750hig-p-4665.html]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Yellow Dial-Same Structure As 7750-Hig[/url]$936.00 $206.00Save: 78% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-black-dialsame-structure-as-7750high-p-4664.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Working-Chronograph-11.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-High[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-black-dialsame-structure-as-7750high-p-4664.html]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With Black Dial-Same Structure As 7750-High[/url]$859.00 $241.00Save: 72% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-white-dialsame-structure-as-7750high-p-4662.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Flat-6-Working-Chronograph-7.jpg[/img]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With White Dial-Same Structure As 7750-High[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-flat-6-working-chronograph-pvd-case-with-white-dialsame-structure-as-7750high-p-4662.html]Porsche Design Watch Flat 6 Working Chronograph PVD Case With White Dial-Same Structure As 7750-High[/url]$823.00 $235.00Save: 71% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-orshsorro-working-chronograph-rose-gold-pvd-caseblack-4d0b-p-4660.html]Porsche Design Watch Orshsorro Working Chronograph Rose Gold/ PVD Case-Black [4d0b][/url]$810.00 $233.00Save: 71% off
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-full-pvd-with-black-dial-84e9-p-4661.html][img]http://www.watchesbreitling.co/images/_small//watches0003_/Porsche-Watches/Porsche-Design-Watch-Indicator-Working-24.jpg[/img]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With Black Dial [84e9][/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/porsche-design-watch-indicator-working-chronograph-full-pvd-with-black-dial-84e9-p-4661.html]Porsche Design Watch Indicator Working Chronograph Full PVD With Black Dial [84e9][/url]$867.00 $199.00Save: 77% off


.articles{width:900px; margin:0 auto;}
.articles ul{width:900px; }
.articles li{width:450px; float:left;}


Home
[url=http://www.watchesbreitling.co/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url]
[url=http://www.watchesbreitling.co/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url][url=http://www.wingswatches.com/]REPLICA OMEGA[/url]
[url=http://www.wingswatches.com/]REPLICA PATEK PHILIPPE [/url]
[url=http://www.wingswatches.com/]REPLICA ROLEX[/url]
[url=http://www.wingswatches.com/]REPLICA CARTIER[/url]
[url=http://www.wingswatches.com/]REPLICA BREITLING [/url]


Copyright В© 2012-2015 All Rights Reserved.
[b]swiss replica watches aaa+[/b]
[b][url=http://www.watchesbreitling.co/]swiss replica watches[/url][/b]
  0   |   0  
Зарегистрированный 2017-03-23 10:32:18
  swiss replica watches aaa+
swiss replica watches
[b][url=http://www.watchesbreitling.co/]high quality replica watches for men[/url][/b]
[b][url=http:
  0   |   0  
Зарегистрированный 2017-03-24 14:29:01
  moncler sale
moncler outlet store
[b][url=http://monclerjackets.top/]Discount Moncler on sale[/url][/b]
| [b][url=http://monclerjacke
  0   |   0  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
код:
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2017 Разработка: